Rodzina zastępcza

Obecnie poszukujemy tzw. rodziny zastępczej dla szczeniaka z naszej hodowli. Jest bardzo ciekawe rozwiązanie dla rodzin, które szukają psa lub są zdecydowane na Australijskiego Labradoodla, ale z różnych względów nie mogą się zdecydować na zakup szczeniaka na normalnych zasadach.

Od czasu do czasu szukamy rodzin zastępczych dla naszych przyszłych psów hodowlanych. Kandydaci muszą mieszkać w okolicy Gdyni.
Czym jest rodzina zastępcza?

Rodzina zastępcza jest to rodzina, która otrzymuje od nas za darmo szczeniaka, dla której jest to normalny pies domowy. W zamian oczekujemy możliwości wzięcia suczki na okres 2 miesięcy do celów hodowlanych, około 3 razy pomiędzy 1 a 6 rokiem życia psa.

Kogo szukamy

Szukamy rodziny z okolic Trójmiasta (woj. pomorskie), która pragnie posiadać psa. Rodziny ciepłej i opiekuńczej, kochającej zwierzęta. Nie przeszkadza nam mieszkanie w bloku.

Jak działa zabranie psa do celów hodowlanych?

Suczka wróci do nas na około tydzień przed spodziewanym porodem i zostanie z nami przez 2 miesiące po narodzinach szczeniaków. W tym czasie możecie Państwo odwiedzać ją dowolnie często.

Ile to kosztuje?

Szczeniaka oddajemy Państwu za darmo. Ponoszą Państwo koszty jak przy każdym innym psie - wyżywienie, szczepienia, akcesoria, opieka i leczenie weterynaryjne itp. Wszystkie inne koszty związane z hodowlą (np. badania specjalistyczne przed kryciem) ponosimy my.

Suczka nie może być zabierana przez nas do celów hodowlanych dłużej niż do jej 6 urodzin.
Po tym czasie suczka zostaje u Państwa w rodzinie jako pies rodzinny.

Zainteresowani? Zapraszamy do kontaktu:
anna@australian-labradoodle.pl