Amber Labradoodles to polska hodowla małych i średnich Australijskich Labradoodli. Labradoodle to przyjazne alergikom i astmatykom psy pracujące.

 
Subskrypcja
Jeśli chcesz być informowany o nowościach, zapisz się na nasz newsletter.
imię:
e-mail:

Obecnie poszukujemy tzw. rodziny zastępczej dla szczeniaka z naszej hodowli. Jest bardzo ciekawe rozwiązanie dla rodzin, które szukają psa lub są zdecydowane na Australijskiego Labradoodla, ale z różnych względów nie mogą się zdecydować na zakup szczeniaka na normalnych zasadach.


Szukamy domu dla szczeniaka z miotu zimowego 2017. Szczeniak będzie prawdopodobnie gotowy do domu w lutym 2018.


Czym jest rodzina zastępcza?

Rodzina zastępcza jest to rodzina, która otrzymuje od nas za darmo szczeniaka, dla której jest to normalny pies domowy. W zamian oczekujemy możliwości użycia tej suczki około 3-4 razy do celów hodowlanych.


Kogo szukamy?

Szukamy rodziny z okolic Trójmiasta (woj. pomorskie), która chce się powiększyć o psa. Nie musi być to rodzina doświadczona w kwestii hodowli psów, czy też nie musi w przeszłości posiadać psa. Szukamy ciepłej i opiekuńczej rodziny.


Jak działa "wykorzystanie psa do celów hodowlanych"?

Suczka wróci do nas na około tydzień przed spodziewanym porodem i zostanie z nami przez 2 miesiące po narodzinach szczeniaków. W tym czasie możecie Państwo odwiedzać ją dowolnie często.


Ile to kosztuje?

Szczeniaka oddajemy Państwu za darmo. Ponoszą Państwo koszty jak przy każdym innym psie - wyżywienie, szczepienia, akcesoria, itp. Wszystkie inne koszty związane z hodowlą (np. badania specjalistyczne przed kryciem) ponosimy my.


Inne kwestie?

Suczka nie może być wykorzystywana przez nas do celów hodowlanych dłużej niż do 6 urodzin. Po tym czasie suczka zostaje u Państwa w rodzinie jako normalny pies i nie będzie wykorzystywana dłużej do celów hodowlanych.


Zainteresowani? Zapraszamy do kontaktu: 505-947-169 lub anna@australian-labradoodle.pl