O mnie

Nazywam się Anna Jeziorowska. Mieszkam z mężem i dwójką dzieci w Gdyni. Zwierzęta są moją pasją. Od dziecka wychowywałam się w ich towarzystwie.
Kiedy straciłam psa z powodu choroby genetycznej, bardzo chciałam znaleźć rasę zdrową. Okazało się, że większość starszych ras jest obarczona wieloma schorzeniami. Tak natrafiłam na stosunkowo młodą rasę Australijskich Labradoodli.

W przypadku Australijskich Labradoodli, tylko zdrowe, czyli przebadane psy są rozmnażane. Rozpoczęłam poszukiwanie mojego wymarzonego psa już w 2008r., jednak wtedy w Europie było bardzo mało psów tej rasy. Stąd zrodził się pomysł na hodowlę.

Mając wykształcenie biotechnologiczne i wiedząc, że nasz dom zapewnia dobre warunki (mieszkamy w domu ze sporym ogrodem), zdecydowałam się poszukać pierwszej suczki.

Pod koniec 2009 roku przyjechała do nas ze Szkocji nasza ukochana Brownie, która była spełnieniem moich marzeń. Australijskie Labradoodle jako psy o potencjale hipoalergicznym (czyli nie wywołujące alergii) okazały się bardzo ważne w życiu mojej rodziny.

Mój mąż i syn zmagają się z wieloma alergiami i tylko dzięki temu, że Australijskie Labradoodle nie uczulają i nie linieją możemy mieć psy w naszym domu.

Psy stały się pasją moją i mojej rodziny. Uczestniczymy z nimi w wielu szkoleniach oraz cały czas się dokształcamy z zakresu opieki nad psami.